Subscribe:

Ads 468x60px

poniedziałek, 25 lutego 2013

Dom Zagadek Generator Żetonów 2013 [Kody Do Gry]

Dom Zagadek Hack, Kody do Gry.

Znajomi prosili mnie, abym stworzym aplikację generatora żetonów. Teraz są oni w czołówce gry wśród swoich znajomych :)

Odkryj wszystkie tajemnice domu zagadek, szukaj przedmiotów, wykonuj zadania i odzyskaj wolność!
    1.Kliknij na "Pobierz"
    2.Zaloguj się na nk.pl i wejdź w grę Dom Zagadek
    3.W programie wpisz Login NK oraz ilość żetonów/złotych żetonów ile chcesz dodać i kliknij "Generuj "


 
poniedziałek, 18 lutego 2013

Happy Harvest - Generator monet i kredytów [Kody do gry]

happy harvest - generator

Generuje monety i kredyty za darmo! 
Kilku moich znajomych testowało aplikację, potwierdzone działanie. Dodatkowym atutem jest zabezpieczenie proxy które zostało dodane do generatora (nie ma szans, aby to działania zostało wykryte)

Zastanawia Cię jak wygląda szczęśliwe życie na farmie? Z czym trzeba sobie radzić i co daje największą satysfakcję?Odkryj to na własną rękę z Happy Harvest i zostań farmerem!


1.Kliknij na "Pobierz"
2.Zaloguj się na nk.pl i wejdź w grę Happy Harvest
3.W programie wpisz Login NK oraz ilość monet/kredytów ile chcesz dodać i kliknij Dodaj"
niedziela, 17 lutego 2013

Generator EuroGąbek 2013 [HIT]


 Specjalnie dla użytkowników bloga dodany został jeden z generatorów z sekcji VIP.
Koniec z płatnościami za eurogąbki, doładuj je zupełnie za darmo!

€urogąbki to wirtualna waluta, którą możesz posługiwać się na NK. By z niej korzystać, należy załadować portfel wybierając jeden spośród 6-ciu dostępnych pakietów i dokonać przelewu postępując zgodnie z instrukcjami. Po poprawnie przeprowadzonej transakcji w Twoim portfelu pojawi się wybrana pula €urogąbek, które możesz dowolnie spożytkować na usługi portalu.

 


czwartek, 14 lutego 2013

Wormix Generator Monet i Rubinów [KODY NK 2013]

Kody do gry wormix. Kiedyś wykonałem ją na własny użytek, lecz postanowiłem podzielić się aplikacją.

Weź udział w podzielonej na rundy ekscytującej konfrontacji pomiędzy graczami uzbrojonymi w całą gamę różnych rodzajów broni! Animowana grafika i zabawne dźwięki pozwolą Ci wziąć udział w niekończącej się brutalnej wojnie. Możliwość rozwijania cech swojej postaci podczas kolejnych bitew oraz punkty zdobywane w rankingu pomogą Ci cieszyć się grą jeszcze dłużej. Zaproś swoich przyjaciół i przygotuj się do walki! Stwórzcie niepokonany zespół!


Zapewne znana jest nam gra Worms. I warto wskazać, że pojawiają się jej wersje takżę w grach przeglądarkowych, jak i na portalach społecznościowych. Ostatnio nawet portal NK zdecydował się na wydanie gry opartej na popularnych Wormsach. Aplikacja nie jest bardzo rozbudowana, ale mimo wszystko może zadowolić graczy. Spełnia podstawowe wymagania, które zostaną przez gracza szybko odczytane.Na początku gry widoczne są 3 budynki. Najważniejszym z nim jest sklep, ponieważ to tutaj można zaopatrzyć się w różnorodną broń i czapki. Warto zauważyć, że wszelka broń posiada własną specyfikację. Do najpopularniejszych zaliczają się rakiety naprowadzające, laski dynamitu. Każdy gracz dąży do uzyskania najlepszej broni - latającej owieczki. W sklepie zapatrujemy się także w czapki, które są pewnym wyposażeniem ekwipunktu gracza. Za ich pomocą zwiększają się nasze statystyki i obrona, mogą takżę zapewnić dodatkowe punkty życia.W grze dysponujemy odpowiednimi walutami, monetami i rubinami. Zdobywamy je poprzez udział w walkach. Można także iżyć wormix kody. Rozpoczęcie gry to historia jednej postaci, którą ulepszamy bądź tworzymy pewien zespół. Nasze wszlkie zdobycze i ekwipunek jesteśmy w stanie sprawdzić w zakładce Dom. W tym miejscu widnieje także zestawienie broni, którą od razu posługujemy się w grze. Pewnym unowocześnieniem jest tak zwana zmiana postaci. Gracz ma możliwość wybrania Boksera, Królika, Demona, Zombie. Posiadają one odpowiednie umiejetności i parametry. Dzięki temu można je dostosować do konkretnych walk bądź innych działań w grze.środa, 13 lutego 2013

Wodny Świat 3D [NK] - Hack na Diamenty i Złoto


Generator do gry wodny świat


Przepiękne i realistyczne akwarium 3D. Stwórz własną kolekcję rybek morskich i słodkowodnych, troszcz się o nie i wysyłaj prezenty swoim znajomym!

1.Kliknij na "Pobierz"
2.Zaloguj się na nk.pl i wejdź w grę Wodny Świat 3D
3.Wpisz swój login NK
4.W programie wpisz ilość złota oraz diamentów i naciśnij "START!"
5. Nie przesadzaj z ilością :)
niedziela, 10 lutego 2013

Na Ryby - Generator banknotów i złota [Kody do gry]


kody na ryby nk
Aktualizacja V2
Generuje monety i złoto za darmo! Kilku moich znajomych używa, dlaczego nie Wy?

Opis: Znudziło Ci się wyciąganie rybobobrów i ryb kiełbasek? Czas na ryby! Na ryby to nie tylko rywalizacja o największa rybę, ale też zadania, turnieje i relaks w bardzo realistycznych lokacjach. Chodźcie razem ze znajomymi na ryby!


    1.Kliknij na "Pobierz"
    2.Zaloguj się na nk.pl i wejdź w grę Na Ryby
    3.W programie wpisz Login NK oraz ilość banknotów/Złota ile chcesz dodać i kliknij "Start "


Działanie Programu przedstawia filmik:Jeśli fascynują nas ryby, wypoczynek nad jeziorem, w pobliżu lasu, to powinna zainteresować nas gra przeglądarkowa, pt. "Na ryby". W niej możemy pobawić się łowieniem, a zarazem przypomnieć sobie największe sukcesy. Ta gra jest również skierowana dla tej części osób, które jeszcze nie miały sposobności łowić. Dzięki niej mogą dokładniej poznać to hobby i zacząć się w nim dobrze udzielać.
Na ryby kody to uproszczony sumulator łowienia ryb - za pomocą wędki. Dostępna jest na portalu społecznościowym NK, więc każdy użytkownik może z niej za darmo korzystać. Na początku gry uczymy się obsługi wędki, a następnie przechodzimy do praktyki. Treść gry jest bardzo prosta, co pozwoli nam odnosić z niej ogromną przyjemność już na samym początku.
Gracze mają do użytku mapy, na których chcą łowić. Pozyskanie ryby, czyli jej złowienie, zapewnia zdobycie dodatkowych punktów doświadczenia. Można przejść kilka poziomów, co umożliwi nam łowić jeszcze większe ryby, coraz to lepszych gatunków.  Przekonaj się więc, czy potrafisz łowić online!